معرفی بخش خدمات تجهیزات آزمایشگاهی

بخش خدمات پس از فروش شرکت پارس فراسو با دارا بودن کادری مجرب و داشتن تجربه ای بالا در زمينه ارائه خدمات پس از فروش , تعمیرات و آموزش دستگاههای آزمايشـــگاهی و همچـــنين پشتيبانی فنـــی محصولات شرکت هایی اروپايي که پارس فراسو نماينده انحصاری آنها در ايران را دارا مي باشد آمادگی ارائه هرگونه خدمات در هر لحظه را به مشتريان دارا است .

از آنجايي که حتی بهترين دستگاهها از نام آورترين برندها نيز گاهی دچار ايرادهايي خواهند شد و نياز به سرويس پيدا خواهند کرد , از اين رو مشتريان می بايست در هنگام خريد و انتخاب يک دستگاه , بخش فنی و خدمات شرکت ارائه کننده را مورد ارزيابی قرار دهند و بخش خدمات پس از فروش را به عنوان يکی از مهمترين ارکان در معادلات خريد خود بدانند . زیرا تعمیرات آزمایشگاهی کاری بسیار دشوار می باشد و تا اين اطمینان وجود نداشته باشد که کارشناسان شرکت دوره های لازم جهت تعمیرات دستگاهها را دیده اند نمی توان دستگاههای حساس آزمایشگاهی را جهت سرویس و تعمیر به آنها سپرد. 

همچنين يکی از مزيت های بخش فنی شرکت پارس فراسو امکان ارائه گواهی کاليبراسيون جهت دستگاههای تعمير شده به مشتريان می باشد . با توجه به دوره های متعدد کارشناسان اين شرکت در کمپانی های توليد کننده که اين شرکت نماينده انحصاری آنها را دارا می باشد مشتريان محترم در وقت و هزينه های مختلف صرفه جويي می کنند . همچنين شرکت پارس فراسو اين امکان را دارد که با توجه به تجربيات خود در زمينه تعمير و راه اندازی دستگاههايي که به هر دليلي فاقد پشتيبانی فنی و تعمیرات آزمایشگاهی شرکت های فروشنده می باشند , اقدام نمايد .

 

جهت ارتباط با بخش فنی و اعلام درخواست هرگونه خدمات لطفاٌ بر روی اين لينک کلیک نمائيد. 

تعمی

رات

تعمیر اتاق تست پايداری

تعمیر انکوباتور

تعمیر بن ماری يخچالدار

تعمیر آون 

 تعمیر انکوباتور یخچالدار

دستگاههای آزمايشگاهی - تعمیر دستگاههای آزمايشگاهی - تعمیر تجهيزات آزمايشگاهی - آموزش تعمیرات تجهيزات آزمايشگاهی -  تعمیر و سرویس تجهیزات آزمايشگاه

ی - تعمير سانتريفيوژ - تعمیر فریزر آزمايشگاهی  -  تعمیر فریزر منفی 86 درجه سانتیگراد -  تعمیر هات

تعمیر ترازوی دیجیتال

تعمیر pH متر 

تعمیر پلاریمتر

پلیت مگنت - تعمیر اتوکلاو - تعمير انکوباتور ممرت -  تعمیر آون آزمايشگاهی